Apie mus

Per du metus pas mus apsilankė daugiau nei 3000 svečių, ir jų dėka turime nepriekaištingus įvertinimus: Booking.com - 9.4 balo, Facebook.com - 5 balų ir Google.com - 5 balų.

Mūsų partneriai: Booking.com , geradovana.lt , dovanusala.lt 

Apie mus dabar

Pas mus apsilankė daugiau nei 3000 svečių, ir jų dėka turime nepriekaištingus įvertinimus: Booking.com - 9.4 balo, Facebook.com - 5 balų ir Google.com - 5 balų.

Mūsų partneriai: Booking.com , geradovana.lt , dovanusala.lt 

Mūsų sodyba įsikūrusi Anykščių miesto pakraštyje, 50 ha teritorijoje, besiribojančia su Šventosios upės vingiais ir jos žaliaisiais šlaitais, o horizontą aplink piešia švelnios miško juostos. Plačios sodybos valdos yra aptvertos, jose laisvai ganosi danieliai, o centre įrengta erdvė ramiam Jūsų poilsiui.

■  Sodyba įkurta 2014 metais

■  2015 metais tapome Kaimo turizmo asociacijos nariu, o sodyba įvertinta 4 gandrais. 

■  2017 m. vasaros sezonu 3 vasarnamių poilsio kompleksas Booking.com lankytojų įvertintas itin aukštu 9.4 balo reitingu.

■  Nuo 2017 spalio mėn. pakeitėme savo veiklos koncepciją ir pradėjome siūlyti tik suaugusiems skirtas Spa&Relax programas.

■  Pas mus apsilankė daugiau nei 3000 svečių, ir jų dėka turime nepriekaištingus įvertinimus: Booking.com - 9.4 balo, Facebook.com - 5 balų ir Google.com - 5 balų.

Poilsio kompeksą sudaro 3 privačios vilos, bendrasis pastatas su baseinu, sauna ir laisvalaikio zona, grunto dangos teniso aikštynas ir tvenkinys su Karibų baltumo smėliuko zona.
Čia rasite ramybę, privatumą ir kokybišką poilsį gamtos apsuptyje.
Čia Jūs svarbiausias svečias. Vienu metu sodyboje dažniausiai apsistoja tik 6 svečiai, po 2 į kiekvieną vilą, todėl kiekvienas klientas gauna 100% dėmesio ir 100% poilsio.  

Apie projektą 4 Lazy Seasons Spa&Relax Club:

Esamo poilsio komplekso sekmė mus paskatino pradėti naują projektą, kurio tikslas - sujungti į vieną visumą SPA malonumus, poilsį gamtoje, nuosavos sodybos jausmą ir ekologišką sodą.

Koncepcijos esmė - tai padaryti tik klubo nariams ir, žinoma, už prieinamą kainą.
Turimas beveik 400 kW saulės elektrinių parkas mums leis pasigaminti didžiąją dalį elektros patiems, todėl galėsime pasiūlyti konkurencingas kainas ir prisidėti prie planetos išsaugojimo.

Projekto statybas pradėsime nuo 2019 01, užbaigti planuojame 2020 06.

Projekto metu:

  • Atnaujinsime ir pritaikysime naujai paskirčiai du pastatus - SPA ir viešbučio įrengimui;
  • Įrengsime SPA erdvę: pirtis, baseinus, sukūrines vonias, aplinką, parką ir kt.;
  • Padidinsime sodo erdvę iki 4ha ploto, pastatysime šiltnamius, įrengsime grill zonas ir pavėsines sode;
  • Papildomai pastatysime 17 vilų: 5 suaugusiųjų erdvėje ir 12 Šeimų erdvėje prie tvenkinių;
  • Išasfaltuosime privažiavimą nuo klubo iki regioninio kelio, įrengsime 1km asfaltuotą alėją klubo teritorijoje su poilsio zonomis, dviračių ir riedučių taku;
  • Įrengsime aktyvaus laisvalaikio ir jaunimo erdvę - tris krepšinio aikšteles, futbolo aikštę, riedlenčių ir parkūro parkus, lauko treniruoklius, tris teniso kortus, du paplūdimio tinklinio aikšteles;
  • Sutvarkysime pušyną prie Šventosios upės, pakrantėje įrengsime pliažą ir prieplauką su liepteliu;
  • Svečių patogumui įsigysime aktyvaus laisvalaikio įrangą: dviračius, riedučius, riedlentes, kamuolius ir kt.;
  • Bus iškasti ir įžuvinti 4 tvenkiniai.