Apie mus

Per du metus pas mus apsilankė daugiau nei 3000 svečių, ir jų dėka turime nepriekaištingus įvertinimus: Booking.com - 9.4 balo, Facebook.com - 5 balų ir Google.com - 5 balų.

Mūsų partneriai: Booking.com , geradovana.lt , dovanusala.lt 

Apie mus dabar

Pas mus apsilankė daugiau nei 3000 svečių, ir jų dėka turime nepriekaištingus įvertinimus: Booking.com - 9.4 balo, Facebook.com - 5 balų ir Google.com - 5 balų.

Mūsų partneriai: Booking.com , geradovana.lt , dovanusala.lt 

Mūsų sodyba įsikūrusi Anykščių miesto pakraštyje, 50 ha teritorijoje, besiribojančia su Šventosios upės vingiais ir jos žaliaisiais šlaitais, o horizontą aplink piešia švelnios miško juostos. Plačios sodybos valdos yra aptvertos, jose laisvai ganosi danieliai, o centre įrengta erdvė ramiam Jūsų poilsiui.

■  Sodyba įkurta 2014 metais

■  2015 metais tapome Kaimo turizmo asociacijos nariu, o sodyba įvertinta 4 gandrais. 

■  2017 m. vasaros sezonu 3 vasarnamių poilsio kompleksas Booking.com lankytojų įvertintas itin aukštu 9.4 balo reitingu.

■  Nuo 2017 spalio mėn. pakeitėme savo veiklos koncepciją ir pradėjome siūlyti tik suaugusiems skirtas Spa&Relax programas.

■  Pas mus apsilankė daugiau nei 3000 svečių, ir jų dėka turime nepriekaištingus įvertinimus: Booking.com - 9.4 balo, Facebook.com - 5 balų ir Google.com - 5 balų.

Poilsio kompeksą sudaro 3 privačios vilos, bendrasis pastatas su baseinu, sauna ir laisvalaikio zona, grunto dangos teniso aikštynas ir tvenkinys su Karibų baltumo smėliuko zona.
Čia rasite ramybę, privatumą ir kokybišką poilsį gamtos apsuptyje.
Čia Jūs svarbiausias svečias. Vienu metu sodyboje dažniausiai apsistoja tik 6 svečiai, po 2 į kiekvieną vilą, todėl kiekvienas klientas gauna 100% dėmesio ir 100% poilsio.